THE BOOKSELLERS´ ASSOCIATION OF FINLAND
(in Finnish KIRJAKAUPPALIITTO)

President

Mr. Mikko Parviainen,
Osuuskunta Info
tel. +358-50-336 7528
mikko.parviainen@info.fi

Vice President
Mrs. Sari Laurikko
Kipa Osuuskunta
tel. +358-9-135 1292
sari.laurikko@kipa.fi

Vice President
Mr. Timo Kopra
Suomalainen Kirjakauppa Oy
tel. +358 9 852 751 /GSM +358 400 614 118
timo.kopra@suomalainen.com

Mr. Robin Sandelin
Akateeminen Kirjakauppa
robin.sandelin@stockmann.com

Mrs. Mervi Rihto
Viitasaaren Kirjakauppa
viitasaaren.kirjakauppa@co.inet.fi.fi

Mr. Markus Sainio
Vuoksen Kirjakauppa
vuoksen@kirjakauppa.inet.fi

Mrs Marjo Tuomikoski, 
Adlbris Finland Oy
marjo@adlibris.com

Director 
Ms Katriina Jaakkola
e-mail: katriina.jaakkola@kirjakauppaliitto.fi

Address for Correspondence 
The Booksellers´ Association of Finland
Eteläranta 10, FIN-00130 Helsinki, Finland
Tel.  +358-50-3717 177
E-mail: toimisto@kirjakauppaliitto.fi
http://www.kirjakauppaliitto.fi

President of The Finnish Booksellers Foundation
Mrs Annamari Arrakoski-Engardt, tel. +358-400 477 878,
e-mail: annamari.arrakoski@gmail.com

   

We are member of
http://www.europeanbooksellers.eu/

European Booksellers Federation

 


Kirjakauppaliitto ry Eteläranta 10 00130 Helsinki 040 6899 112 toimisto@kirjakauppaliitto.fi www.kirjakauppaliitto.fi
© Kirjakauppaliitto ry